Logo

MERCEDES ML 430 V8 TNG 4x4 dzip jeep

Број на оглас: 3547675 | Објавен на: 19.03.2020, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 430

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2001.god 4.3 v8 272.ks
Registriran
A-test plin
Full servisiran, maslo-filtri-svecici-ujle vo menuvac
Dzipot e vo extra sostojba mu raboti sve bez nikakov problem.
Novi gumi i letni i zimski
Fabricno peceni stakla

Se prodava za KESH ili realna zamena prednost audi a4 benzin
Kontakt: 078421884

 Aleksandar

Потврден огласувач