Logo

Audi A3 1.9 TDI 105ks 77kw(golf,bmw,pasat)

Број на оглас: 3547683 | Објавен на: 30.03.2020, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 doneseno od Germanija so servisna kniska na realni kilometri So ful oprema Registrirano do 06-03/2021 so zelen karton 99% zacuvano kolata e na MK Tabli 77KW (105KS)najdobrijot i najekonomicniot motor poseduva 2- kluca

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач