Logo

RENAULT SCENIC 1.9 dci /2005 god

Број на оглас: 3547713 | Објавен на: 14.08.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT SCENIC 1.9 dci/88kw!!
FULL OPREMA/NAVIGACIJA!!
PROIZVEDENA:2005 godina!!
REGISTIRANA DO:03/2021!!
EXTRA SOSTOJBA. PRV GAZDA....

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач