Logo

*VW GOLF 7 1.6 81KW 110KS*

Број на оглас: 3547740 | Објавен на: 31.05.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 7 1.6 81KW 110KS EURO6 MOTOR 5 BRZINI UVOZ GERMANIJA SO 200 000 KM IMA SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM PROMENET SET REBRAST KAIS REGISTRIRAN ULJE FILTI I 4NOVI LETNI GUMI NA MK TABLI DO 03.2021G

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач