Logo

Prodavam daska

Број на оглас: 3547780 | Објавен на: 11.07.2020, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zadna daska,skoro nova za Wolksvagen Touaran ili vidi sifra(drug model)
Tel. za kontakt: 076-485-358 Vlatko

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач