Logo

Delovi Za MZ 125/150 Od masina

Број на оглас: 3547889 | Објавен на: 02.06.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: MZ

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1990

Модел: MZ125/150

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se shto vi treba od masina MZ 125 150
RADALICA
CILINDER I KLIP DEKLA
MENJAC
BLOKOVI
LAMELI

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач