Logo

VW TOURAN 1.9D

Број на оглас: 3547917 | Објавен на: 26.05.2020, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


> marka: vw
> model: touran
> tip na motor: 1.9 dizel
> sila na motor: 105ks euro-4
> godina: 2006 - 9mesec
> menuvac: 6 brzini racen
> uvoz: germanija
> 4 novi gumi
Plateni site davacki do registracija.
Donesen od germanija so vozenje za povekje inf na:
078344700
078344700

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач