Logo

Electro voice dvx3150 za zx5 dynacord madras

Број на оглас: 3547956 | Објавен на: 23.05.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Electro voice dvx3150 15 inci 500w rms 1000w mus. Za electro voice ZX5 kutiite i madras serija na dynacord dva komada cisto novi neupotrebuvani.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач