Logo

🇮🇹PEUGEOT 206 1.4HDI 2006G PLATENI DAVACKI DO REG

Број на оглас: 3548324 | Објавен на: 01.04.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇮🇹🇮🇹PEUGEOT 206 1.4HDI 2006G PLATENI DAVACKI DO REG CENA
🔥🔥🔥2950e🔥🔥🔥
📳📳078236950 📳📳
💯Relna kilometraza 166300km 💯
❄️❄️Klima ispavna❄️❄️
2xkluca
Kolata e kako nova bez zabeleski

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач