Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--

Број на оглас: 3548352 | Објавен на: 06.04.2020, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-TEMPOMAT;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-HALOGENKI;
-HROM LAJSNI;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA
-------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
-------I N F O:(071/252-444)------

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач