Logo

Hankook 225/60/17

Број на оглас: 3548374 | Објавен на: 26.03.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 60

Дијаметар: 17

Цена: 1.500 МКД

3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Половни гуми 225/60/17 HANKOOK
1500денари парче

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи

Потврден огласувач