Logo

Ford galaxy 19 116 pd 2003 god so7 sedista

Број на оглас: 3548416 | Објавен на: 31.03.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.888 €

2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet reg do 11 2020 ispravno se samo kes bez zameni cena 2800e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач