Logo

Se izdava

Број на оглас: 3548445 | Објавен на: 01.08.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 110 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Vera kotorka 32

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se zdava sprat od kuka vo centar pozadi sudot so smestuvacki kapacitet 5 legla

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач