Logo

Vw passat 2009 2.0 tdi

Број на оглас: 3548451 | Објавен на: 06.06.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba
Servisiran ne farban ne poliran kupen za dusata od svajcarija pred 4 god za poveke info javetese

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 panco

Потврден огласувач