Logo

Wv turan 20tdi 2005god odlicen

Број на оглас: 3548477 | Објавен на: 30.06.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 7 sedista cena 3500e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач