Logo

Peugeot 406

Број на оглас: 3548493 | Објавен на: 27.05.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 406

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 406 Benzin 1998,reg do avgust,odlicna bez mani i dodatni vlozuvanja, pali vozi,lice za kontakt Blazo-070 586 885.!Cenata e 1200e i ne e fiksna..

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач