Logo

БМВ 118 Уникат 2007 год на 140 000 км

Број на оглас: 3548500 | Објавен на: 02.04.2020, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➡️Бмв 118 од новиот мотор 144
➡️2007 година
➡️климатроник
➡️кожен салон
➡️М-Пакет
➡️команди на волан
➡️централно
➡️Два клуча
➡️тарга може да се провери за километри
➡️алумински бандажи
➡️далечинско управувач
➡️фабричко радио
➡️чисто нови гуми 4
➡️борд компјутер
➡️рикардо седиште
➡️АБС
➡️феислифт
➡️Аср
➡️Електрика на стакла
Колата е чисто нова може проверка во било кој сервис со мала потрошувачка без никакви удари прва фарба има сите документи преводи тиф хомологација колата е пали воз
➡️инфо 072754525
➡️140 000км ново
➡️фул опрема

 Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач