Logo

Skoda Octavia RS 2.0

Број на оглас: 3548510 | Објавен на: 27.03.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.11001

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.000 €

17.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba
Registrirana e vo 1.03.2020 do 2021
Servisirana vo 01.03.2020
Za povece info na - 076 212 586

Broj na kontakt :
Mergim Fida 076 212 586

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Drilon

Потврден огласувач