Logo

WC sola.Balena 8000 geberit

Број на оглас: 3548511 | Објавен на: 25.11.2020, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / WC шољи

Вид на оглас: Се продава


Donesena od svakcarija.neotpakovana.so mnogu povolna cena.kontakt 070688808.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач