Logo

AUDI A4 2.0 tdi 2008

Број на оглас: 3548554 | Објавен на: 04.04.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.800 €

9.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Audi A4 2.0 tdi 105 kw
2008 godina
Vo odlicna sostojba
Plateni site davacki do registracija

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

  .

Потврден огласувач