Logo

Se izdava kuka

Број на оглас: 3548617 | Објавен на: 09.04.2020, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 85 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Radovan Kovacevik

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava potkrovje komplet opremeno so obezbeden parking prostor na super lokacija.Cenata e 18000 den. so vkluceno: Struja,voda,internet,greenje,ladenje,odrzuvanje na dvorot odnosno so se vkluceno bez nikakvi drugi dopolnitelni trosoci.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач