Logo

215/55/16 edna guma raspar

Број на оглас: 3548632 | Објавен на: 21.03.2020, 07:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 215

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


solidna guma

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач