Logo

5x120 bmw 5,3,1 original bandazi za e60

Број на оглас: 3548643 | Објавен на: 09.09.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 255

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 320 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


original bandasi za serija 5 odgovaraat i na 3,fabricen za bmw e60 so gumi 225 so 245 odlicni

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач