Logo

Letni gumi 215 55 16

Број на оглас: 3548657 | Објавен на: 13.07.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 215

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni
215 55 16
Samo gumi bandasite se prodadeni
2006 godina

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач