Logo

Kupuvam Audi A5 Sportback, A6 Sedan so Kesh Uplata

Број на оглас: 3548730 | Објавен на: 29.03.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Se Kupuva Audi A5 Sportback ili A6 Sedan vo mnogu dobra sostojba, kesh uplata so slednite karakteristiki:
- A5 Sportback, A6 Sedan
- Godina 2009 i nad.
- Dizel 2.0, 2.7 (Moze benzin 2.0).
- 110 KW i nad.
- Pominati ne poveke od 200.000 Km.
- Avtomatski menuvac (Moze i manuel).
- Tablici Makedonska ili Stranska.
- Uplata kesh bez zameni.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ferad

Потврден огласувач