Logo

SEDISTA KOMPLET AUDI A3 DO 2008G MODEL

Број на оглас: 3548825 | Објавен на: 31.03.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KAKO NOVI

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач