Logo

ALUMINSKI BANDAZI SO GUMI 5×100 16" GOLF4.AUDI A3.SEAT BOR

Број на оглас: 3548828 | Објавен на: 31.03.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 110

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Al.bandazi so solidni gumi 5x100 16"
GOLF 4
BORA
AUDI A3
SEAT

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач