Logo

FIAT SEDICI 1.6 benzin 4 x 4 uvozz 08 g

Број на оглас: 3548851 | Објавен на: 28.05.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Sedici

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo besprekorna sostojba
1.6 suzukii motor najdobriot
Plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач