Logo

Се Продава

Број на оглас: 3548896 | Објавен на: 08.04.2020, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична возна состојба многу сочувана. Регистрирана до 8 месец 2020
Сервис направен
Сет ребрасти
Плочки предни
Буфери на амортизери
Филтер и за гориво воздух
Уље и филтер
Колата има клима
Цена по договор
Контакт тел. 078-332-047 Драган

 Драган

Потврден огласувач