Logo

Kia Sorento

Број на оглас: 3548923 | Објавен на: 06.04.2020, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


God.2003
Km. 230000
Ful oprema
Kozen interier
Folie so ates
Redovno servisiran
Reg.do 12 mesec 2020
Kontakt telefon ve molam na
070602945. 070602945. 070602945

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

  .

Потврден огласувач