Logo

Daewoo Lanos 1.5 benzin plin atest

Број на оглас: 3548930 | Објавен на: 07.04.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.5 benzin plin atestiran elektrika na predni stakla centralno delicinsko klima funkcionalna gumi novi nema skapano
Maximalno zacuvan

Cenata e fiksna 1500 e Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач