Logo

Ford Focus 1.6 tdci

Број на оглас: 3548956 | Објавен на: 03.04.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e extra socuvana bez nikakov problem registrirana do 02.2021.Povekje info na tel 078 809 500

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач