Logo

Audi A6 - 2.0 TDI ULTRA S TRONIC

Број на оглас: 3548960 | Објавен на: 02.04.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 Зонска Клима
Автоматски Електрични предни и задни стакла
Греачи на седишта
Спортски Седишта
Радио ММИ Плус
Сателитска навигација плус со MMI Touch-
Aлуминиумски тркала Audi 17
Ретровизори со Автоматско електрично преклопување
Предни сензори за паркирање -
Грејни крилни ретровизори-
Сензори за паркирање на задниот дел со камера-
Ретровизори со крило за прилагодување
Ксенонски фарови
Далечински централно заклучување Key-less GO!
2 Оригинални Клуча
Start / Stop system
Предна Камера(Шофершајбна)
Assistance package incl . Audi pre sense plus
Комплетен сет Асистанс АУДИ

FULL Equipment!

Последен Комплетен Сервис 26.02.2020 (156645km)
21.03.2020 Промена на ДПФ Филтер и два сензори.

Ве молам без компензации и недолични јавувања.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Mishel

Потврден огласувач