Logo

Iphone SE

Број на оглас: 3549047 | Објавен на: 04.04.2020, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone SE

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 5.999 МКД

6.299 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone SE solidno socuvan, prv sopstvenik, mobilniot e top nisto na nego ne e smenato, originalno pakovanje, brz, baterija top, odi zaedno so polnac.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Antoni