Logo

CHEVROLET MATIZ ODLICEN

Број на оглас: 3549063 | Објавен на: 04.04.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Matiz

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 35 kw / 48 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.150 €

1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Matizot e vo odlucna sostojba kako ndvoresno vnatresno i motor.Osnoven model i registriran do 27-03-2020.Cea za kes 1150e. Tel. za kontakt: 070 679 954.

Огласи од: -

-

Желино, Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач