Logo

Bandazi Felgi za Bmw E60 5x120 razmak

Број на оглас: 3549133 | Објавен на: 09.08.2020, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7.5J

Дијаметар: 17

Дијаметар на дупка: 120

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Originalni felni za Bmw E60 17 ki vo Ekstra zacuvana sostojba se gleda i po sliki, vozeni kako zimski komplet na Bmw E60 535d

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач