Logo

Се продава Mitsubishi Outlander

Број на оглас: 3549194 | Објавен на: 16.09.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Outlander

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Џипот е сега увезен од швајцарија еуро 4
Мотор 2.0 бензин оригинал од митсибуши dohc 16 вентили
Стегнат купен од прв газда со целосна историја на сервис можна проба во секое време
Регистриран до 01.2021
Џипот е во одлична состојба
Инфо на телефон 075/451/622

 Xxx

Потврден огласувач