Logo

Citroen c5 2.2Hdi

Број на оглас: 3549198 | Објавен на: 21.03.2020, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na dobro stostojba
Automatic

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач