Logo

Se prodava gumici za injektori

Број на оглас: 3549199 | Објавен на: 16.09.2020, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet gumici za injektori za scania R420

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач