Logo

Kozni sedista za Fiat coupe(pinin farina)

Број на оглас: 3549220 | Објавен на: 02.06.2020, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Coupe

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sedistata se dosta zacuvani ne se skinati
Se na preklop
Pinin farina
Pasuvaat na poveke vozila
Cena 100€

 Leon

Потврден огласувач