Logo

Kiper

Број на оглас: 3549274 | Објавен на: 25.09.2020, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo odlicna sostojba mozna zamena za troosovinec ili kola

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Кристијан Димитровски

Потврден огласувач