Logo

Bandazi so gumi zamena

Број на оглас: 3549291 | Објавен на: 25.03.2020, 21:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam 5 celicni bandazi 5*112so gumi 205*55*16so ratkapni cena 4500 denari . Moze zamena so moja doplata za celicni bandazi 15ki 5*112so gumi

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Gordan

Потврден огласувач