Logo

SONY XPERIA L3 - НОВ

Број на оглас: 3549331 | Објавен на: 09.04.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA L3

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава SONY XPERIA L3 - НОВ

купен на 18.03.2020

Телефон: 077-50-40-30

 Jovica

Потврден огласувач