Logo

Masina za sadejne kompiri

Број на оглас: 3549366 | Објавен на: 02.04.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Masinata e direkno za na niva. Povejke informacii telefonski

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач