Logo

Wap

Број на оглас: 3549585 | Објавен на: 03.04.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 430 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje wap

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Micev

Потврден огласувач