Logo

SEAT LEON 1.9 TDI (DI Crvrni) 131 ks 6 brzini menuvac

Број на оглас: 3549706 | Објавен на: 10.08.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 2004 god 1.9 tdi 131 ks 6 brzini menuvac registriran cela godina klimatronik ABS ESP 2 kluca xenon svetla so halogenki centralno zaklucuvanje so servisni dokumenti odrzuvan redovno napraven servis rebrast kais komplet so vodna pumpa ulje vo motor i site filtri ped 1500 km original kilometraza 179 000km proverka kaj sakate

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 privat

Потврден огласувач