Logo

Kupuvam plac , niva , vikendica

Број на оглас: 3549718 | Објавен на: 26.03.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam plac za vikendica ili cela vikendica , vo okolina na Kuba - pozadi proevce

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач