Logo

FIAT PUNTO 1.7 TD 5 VRATI REGISTRIRAN. 075-817-133..

Број на оглас: 3549760 | Објавен на: 27.03.2020, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PUNTOTO E VO MN DOBRA SOSTOJBA
MOTOR 1.7 TURBO DIZEL
REGISTRIRANO DO 05 MESEC 2020 GOD
NAPRAVEN SERVIS
SMENETI DOSTA RABOTI..
STEGNATO NA VOZNJA
2 NOVI ZIMSKI GUMI
KUKA
POVEKE INFORMACII NA TELL
075-817-133
075-817-133 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач