Logo

Seat ibiza

Број на оглас: 3549762 | Објавен на: 07.04.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9tdi 101ks napraven servis prednica smeneta 4novi gumi plateno danok tehnicki reg do 7mesec povise info na ovoj broj: 078 523 634......078 523 634.....078 523 634.......078 523 634

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач