Logo

Se prodava 2006g. 1.6HDi (zamena so SKiP)

Број на оглас: 3549772 | Објавен на: 23.05.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata vo super sostojba kako od salon.

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач